همایش "بانوان منتظر" در مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود

همایش “بانوان منتظر” با حضور بیش از ۳۵۰ خادم فرهنگی خواهر مسجد مقدس جمکران به مناسبت سالروز تأسیس مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، به‌نقل از مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، به مناسبت سالروز تأسیس مسجد مقدس جمکران، همایش «بانوان منتظر» به همت معاونت فرهنگی مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود.

همایش «بانوان منتظر» با حضور بیش از ۳۵۰ نفر از خادمان فرهنگی خواهر مسجد مقدس جمکران در حوزه‌های امر به معروف و نهی از منکر، ارشاد و مشاوره به منظور تجدید عهد با امام زمان (عج) در مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود.

همایش «بانوان منتظر» در روز چهارشنبه (دوم تیر مصادف با ۱۶ رمضان) ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه در سالن فعالیت‌های فرهنگی مسجد مقدس جمکران واقع در جنب باب الرضا(ع) برگزار می‌شود.

در این همایش، شیرازی، استاد حوزه و دانشگاه به سخنرانی می‌پردازد، همچنین اسماعیلی، مشاور فرهنگی خواهران در معاونت فرهنگی مسجد مقدس جمکران به ارائه گزارشی از فعالیت‌های فرهنگی مسجد مقدس جمکران در بخش خواهران می‌پردازد.

مداحی و تجلیل از خادمان فرهنگی خواهر نمونه از دیگر برنامه‌های همایش «بانوان منتظر» است، همچنین مدعوین همایش در پایان، میهمان سفره افطاری حضرت ولی عصر (عج) هستند.

نویسنده : 
تاریخ انتشار : مرداد ۱۴, ۱۳۹۵
دسته بندی : معاونت آموزش

دیدگاههای کاربران

دیدگاهتان را بنویسید...