رقابت بخش کتبی مسابقات سراسری قرآن شاغلان سازمان صنایع هوایی + عکس

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، سی و دومین مسابقات سراسری قرآن بانوان و آقایان شاغل سازمان صنایع هوایی وابسته به وزارت دفاع طی دو روز سه‌شنبه و چهارشنبه، ۱۲ و ۱۳ مردادماه در حال برگزاری است.
رقابت بخش کتبی مسابقات سراسری قرآن شاغلان سازمان صنایع هوایی
این مسابقات طی روز گذشته در بخش شفاهی و در رشته‌های قرائت تحقیق و ترتیل، حفظ در اجزاء ۱، ۳، ۵، ۷، ۱۰، ۱۵ و ۲۰ و حفظ کل و اذان برای آقایان با داوری کامران زمان‌نامیان در بخش صوت و لحن، محمدرضا ابوالقاسمی در بخش تجوید، حسین اخوان‌اقدم در بخش وقف و ابتدا، حسین طرقی، داور حسن حفظ، سعید رحمانی داور بخش تجوید، وقف و ابتدا و محسن یاراحمدی داور صوت و لحن و اسماعیل عاکفی از جمله داوران این دوره از مسابقات در بخش آقایان بود.
رقابت بخش کتبی مسابقات سراسری قرآن شاغلان سازمان صنایع هوایی
همچنین امروز نیز رقابت بخش کتبی با رقابت ۵۰۰ متسابق در رشته درک مفاهیم و تفسیر نمونه جزء ۱۹، ویژه آقایان شاغل و وظیفه و تفسیر جزء ۱۶ ویژه بانوان شاغل در سالن اجتماعات و نمازخانه شرکت پنها برگزار می‌شود.
رقابت بخش کتبی مسابقات سراسری قرآن شاغلان سازمان صنایع هوایی
راضیه جمالی، معصومه عباسی‌نظری، رشته تجوید و وقف و ابتدا و منصوره سرمدی، داور حسن حفظ است. همچنین سه نفر برتر در هر رشته به مرحله کشوری مسابقات قرآن وزارت دفاع که آذرماه برپا خواهد شد، راه پیدا می‌کنند.
گزارش تصویری این رقابت‌ها را اینجا ببینید.

نویسنده : 
تاریخ انتشار : مرداد ۱۴, ۱۳۹۵
دسته بندی : معاونت آموزش

دیدگاههای کاربران

دیدگاهتان را بنویسید...